Roosiorg oli parima eestlasena Läti MM-etapil kuueteistkümnes

Motokrossi maailmameistrivõistluste kuues etapp toimus sel nädalavahetusel Läti Kegumsi krossirajal. Meie parima tulemuse tegi MXGP klassis sõitev Hardi Roosiorg, kes senise karjääri parimad sõidud tegi ja 16. koha sai. MXGP klassi esimene sõit algas mitmete kukkumistega, kus õnneks meie mehed osalised polnud, kuid kasu lõikasid nad sellest küll. Avaringi lõpus hoidis Hardi Roosiorg 16. kohta ja Tanel Leok 17. kohta. Roosiorg on hooaja edenedes läinud füüsiliselt paremasse vormi ja vihmasajust poriseks muutunud rajal suutis ta terve sõidu jooksul head kiirust näidata. Sõidu keskel möödus ta veel soomlasest Miro Sihvonenist ning lõpetas sõidu karjääri parimal 15. kohal.

Teise sõidu stardi järel oli Hardi Roosiorg ja Tanel Leok üksteise järel 19. kohal ja 20. kohal. Leoki kahe sõidu vahel tehtud muudatused tsikli juures lubasid tal teises sõidus kõvemini pingutada ja nii sõitsidki meie mehed paarisrakendis kogu sõidu jooksul. Kord oli ees Leok, siis Roosiorg. Koos parandatati ka kohti ja Roosiorg suutis ka teises sõidus oma parimat tulemust korrata, milleks on 15. koht.

Etapi kokkuvõttes teenis Hardi Roosiorg 12 punktiga 16. koha. Leok tuli oma viimasel MM-etapil kuue punktiga 18. kohale.